Ooitech OCY-H600D Yarı Otomatik Güneş Paneli Laminatörü Kore Araştırma Enstitüsüne Teslim Edildi
  • 74 Görüntülenme
  • Haberler
Ürün Tanıtımı
9349127c8a0223c953a433090511b5ab.jpg16a6337ef9b34282aba34257a9c58734.jpg
Teknik Özellikler
ParametreÖzellik
ModelOCY-H600D
Laminasyon Boyutu600 x 600 mm
Isıtma YöntemiElektrikli Isıtma
Laminasyon Yüksekliği35 mm
Sıcaklık Homojenliği≤ ± 2°C
Sıcaklık Hassasiyeti≤ ± 1°C
Sıcaklık Aralığı30°C - 200°C
Basınçlı Hava≥ 200 L/Dak
Vakum Derecesi40 - 100 Pa
Vakum Süresi5 - 30 dakika ayarlanabilir
Hava Beslemesi0.6 - 0.8 MPa
Boyutlar1100 x 1100 x 1000 mm
Güç4 KW
Çalışma Voltajı220V / 60HZ / 3PH
Teknik Avantajlar
  • Laboratuvar testleri ve küçük modül prototipleme için ideal, kompakt 600x600mm laminasyon alanı
  • Elektrikli ısıtma sistemi, kararlı ±1°C sıcaklık hassasiyeti sağlar
  • 40Pa'ya kadar düşük vakum seviyesi, kabarcıksız laminasyon sağlar
  • Ayarlanabilir vakum süresi, EVA, POE ve özel kapsülleyici testlerini esnek bir şekilde destekler
  • 2022'den beri Kore araştırma kurumlarından gelen tekrarlı siparişlerle kanıtlanmış güvenilirlik
Ürün Uygulamaları
İletişim ve Satın Alma
Daha fazla bilgi veya özelleştirilmiş teklif için Ooitech ile iletişime geçin:
Güneş paneli fabrikası çözümleri hakkında daha fazla bilgi için YouTube kanalımıza abone olun.
Etiketler :
Teklif İste
Tüm yüklemeler güvenli ve gizlidir.
Neden Bizi Seçmelisiniz
Güvenebileceğiniz uzmanlık sunuyoruz hizmetimiz
Doğrudan Fabrikadan Ekipman.
Maliyet Avantajları
Deneyimli Ekibimiz
Yetenekli profesyonellerimiz yenilikçi çözümler ve özel stratejiler konusunda uzmanlaşmıştır.
15+ Yıl Sektör Deneyimi
Derin uzmanlık, güvenilir, trendlerin farkında ve kanıtlanmış sonuçlar sağlar.
Müşteri Yorumları
Müşterilerimiz Ne Diyor bizim hakkımızda
Ürünlerimiz
En Yeni Ürünlerimiz
Lehim Şeridi ve Flux – PV Hücre Bağlantı Malzemeleri
Devamını Oku
Otomatik Shingled Stringer SL-30C | Shingled Güneş Hücresi Lehimleme Makinesi - Ooitech
Ooitech SL-30C Otomatik Shingled Stringer, 3000-5000 adet/saat kapasiteli, CCD kamera incelemesi, PID sıcaklık kürleme sistemi ve ±0,15mm bindirme hassasiyeti ile yüksek hızlı bir shingled güneş hücresi lehimleme makinesidir. 158,75mm, 166mm ve 210mm shingled